Yoshi's New Island N3DS

46,90 zł
Wersja językowa gry
Angielska ( napisy i dialogi ) Angielska ( napisy i dialogi )
Wersja językowa okładki
Angielska Angielska

W grze Yoshi‘s New Island czeka na was niesamowita przygoda, w której do zdobycia jest mnóstwo złotych monet i niezliczona ilość przyjaciół.  W tej grze będziecie musieli sprostać mniejszym i większym nieprzyjaciołom tak, aby bezpiecznie doprowadzić Baby Mario na spotkanie z bratem.

Ilość

Fabuła gry w Yoshi‘s New Island jest kontynuacją tytułu od Super Nintendo: Super Mario World 2: Yoshi‘s Island. Gra rozgrywa się w nowym miejscu, zwanym Egg Island. W tej części Baby Luigi zostaje porwany. To właśnie Yoshi będzie musiał chronić Baby Mario przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Fani Yoshiego maja okazję dokonać tzw. przedzamówienia, by otrzymać od wybranych partnerów bonus w postaci pudełeczka – jajeczka Yoshiego- idealny na przechowywanie waszych kart Nintendo bądź innych przedmiotów..

Jeśli już jesteście fanami Yoshiego od czasu, kiedy wyszło Super Mario World 2: Yoshi‘s Island lub po raz pierwszy odkrywacie świat Yoshiego, macie możliwość zapoznać się z grą już  14 marca. Jest to data premiery ukazania się Yoshi‘s New Island (wyjątkowo na konsolę Nintendo 3DS).Uruchom zwiastun


Gatunek
Zręcznościowe
Platforma
Nintendo 3DS / 3DS XL / 2DS / New 3DS / New 3DS XL / New 2DS XL
Stan
Produkt Nowy ( Oryginalnie Zapakowany )
Wersja gry
Pudełkowa
Wersja językowa gry
Angielska ( napisy i dialogi ) Angielska ( napisy i dialogi )
Wersja językowa okładki
Angielska Angielska
Rodzaj wydania
Edycja podstawowa
Klasyfikacja (PEGI)
3
Tryb gry
Multiplayer sieć lokalna
Singleplayer
Liczba graczy
1
Kompatybilność z amiibo
Nie
Data premiery
13.03.2014
Producent
Arzest
Wydawca
Nintendo
Licencja
Nintendo
chat Komentarze (0)