Asterix & Obelix XXL Collection NS

3760156786796
200,00 zł
Wersja językowa gry
Angielska ( napisy i dialogi ) Angielska ( napisy i dialogi )
Wersja językowa okładki
Niemiecka Niemiecka

Asterix & Obelix XXL Collection to kolekcja trzech platformówek z udziałem dobrze nam znanego Asterixa i Obelixa którzy poprowadzą was przez wspaniałe przygody i pozwolą zobaczyć życie Galów których celem jest poskromić poczciwych Rzymian !

Ilość

Asteriks i Obeliks XXL w wersji zremasterowanejJest rok 50 p.n.e. Galię w całości zajmują Rzymianie. Cóż, nie do końca… Jedna mała wioska nieposkromionych Galów wciąż stawia czoła najeźdźcom. A życie nie jest łatwe dla rzymskich legionistów, którzy garnizonują ufortyfikowane obozy Totorum, Aquarium, Laudanum i Compendium.

W małej wiosce Armorican panuje pokój, w której mieszkańcy zajmują się swoimi codziennymi sprawami. Nasi dwaj bohaterowie, Asterix i Obelix, polują na dziki, kowal i kłótnia handlarza rybami, a wódz wioski przechadza się po wiejskim placu na szczycie swojej tarczy.

Po udanym dniu polowań Asterix i Obelix wracają, by znaleźć swoją wioskę w płomieniach, splądrowaną przez Rzymian! Wyruszyli na ratunek innym mieszkańcom wioski w towarzystwie wiernego Dogmatixa. Ich podróż zabierze ich do Normandii, Grecji, Helwecji, Egiptu i wreszcie Rzymu, aby uratować wieśniaków ze szponów cesarza Cezara…

Odkryj na nowo pierwszą przygodę XXL swoich ulubionych Galów w tej w pełni zromasterowanej wersji!

Przełączaj się między Asterixem i Obelixem i podróżuj po różnych regionach świata, takich jak Grecja czy Egipt, aby uwolnić Impedimenta, Panacea, Getafix i innych mieszkańców wioski.

Walcz ze wszystkimi Rzymianami, piratami i Wikingami, którzy staną ci na drodze! Nic nie może cię powstrzymać dzięki magicznej miksturze.

Wiśnia na dziku, dostępne są 4 NOWE TRYBY GRY:

Tryb kursu dla miłośników wyczynów kaskaderskich

Tryb odliczania dla maniaków prędkości

Tryb ekstremalny dla najodważniejszych Galów

Tryb retro, aby w każdej chwili przełączyć się na oryginalną grafikę!


Asterix & Obelix XXL 2Ponad 10 lat po ostatnim pojawieniu się na konsolach do gier i PC, Asterix i Obelix powracają w lepszej formie niż kiedykolwiek! Asterix i Obelix XXL 2 to doskonałe połączenie akcji i przygody dla wszystkich grup wiekowych, ze zwycięską kombinacją komedii i bijatyki. Ale gdzie podział się Getafix? Długobrody druid zniknął po tym, jak zdradził swój lud dla Juliusza Cezara! W wiosce galijskiej panuje zamęt! Muszą poznać prawdę! Zawsze gotowi do walki, Asterix i Obelix zostają wysłani do Rzymu z misją ich szefa Vitalstatistixa. Tam znajdują nowy park rozrywki – Las Vegum – zbudowany przez słynnego cesarza rzymskiego. W jakim celu? Co ukrywa Getafix?

Ulepszona grafika:

Nowe tekstury i modele dla wszystkich postaci i wrogów.

Nowe tekstury i oświetlenie dla środowisk

Ulepszona rozgrywka:

Nowy system sklepu, który zmienia się i dodaje ulepszenia w porównaniu z oryginalną grą. Sklepy te znajdują się w sześciu środowiskach gry i pozwalają graczom zwiększać swoje umiejętności dzięki nowym technikom, kombosom i furiom. Ten system jest podobny do konwencjonalnego drzewka umiejętności.

Cosmic Strike i Spiżarnia: dwie nowe umiejętności, które pomogą pokonać wrogów.

Ulepszenie paska zdrowia: pasek zdrowia można ulepszać w miarę postępów w grze, aby osiągnąć wyższy maksymalny poziom zdrowia.

Dodanie trzech poziomów trudności: łatwy, normalny i trudny. Nowy dodatek do zremasterowanej wersji: wyzwania!

Wyzwania to misje bonusowe nastawione na walkę.

Celem jest pokonanie jak największej liczby Rzymian w określonym czasie.

W każdym z sześciu środowisk gry są dwa wyzwania, co daje w sumie 12.

Ranga brązowa jest łatwo dostępna i jest dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy, ale osiągnięcie rangi złotej to nie lada wyzwanie!

Nowy system przedmiotów kolekcjonerskich:

Pocztówki są teraz ukryte w poziomach, zebranie ich wszystkich wymaga pełnego poznania gry.

Figurki, teraz w 3D, można odblokować w sklepie.

Nowy system szybkiej podróży: po odblokowaniu poziomu możesz łatwo wrócić dzięki szybkiej podróży i znaleźć brakujące przedmioty kolekcjonerskie!


Asterix i Obelix XXL 3Jest rok 50 p.n.e. Galię w całości zajmują Rzymianie. Cóż, nie do końca… Jedna mała wioska nieposkromionych Galów wciąż stawia czoła najeźdźcom. A życie nie jest łatwe dla rzymskich legionistów, którzy garnizonują ufortyfikowane obozy Totorum, Aquarium, Laudanum i Compendium.

W małej wiosce Armorican panuje pokój, w której mieszkańcy zajmują się swoimi codziennymi sprawami. Nasi dwaj bohaterowie, Asterix i Obelix, polują na dziki, kowal i kłótnia handlarza rybami, a wódz wioski przechadza się po wiejskim placu na szczycie swojej tarczy.

Pewnego dnia wiejski druid, Getafix, otrzymuje dziwny list. Pochodzi z Helli Finidrir, arcykapłanki Thule! Ostrzega druida przed poważnym zagrożeniem dla jego ludu i prosi go, by wyciągnął tajemniczego Menhira z jego kryjówki…

Wyrusz w ekscytującą przygodę i zanurz się w świecie Asterixa! W pojedynkę lub w kooperacji odkryj ziemie rzymskiego imperium i rozwikłaj tajemnicę Kryształowego Menhiru i jego niesamowitych mocy!

Cechy:

Opanuj tajemniczy kryształowy menhir we wszystkich jego formach: kamienny menhir, lodowy menhir, ognisty menhir i magnetyczny menhir!

Po raz pierwszy w Asterix XXL Saga graj jako Asterix i Obelix w trybie kooperacji dla dwóch graczy! Fantastyczna przygoda, którą możesz dzielić z rodziną lub przyjacielem.

Przeżyj zupełnie nową historię w świecie komiksów Asterix i poznaj ziemie imperium rzymskiego.

Znajdziesz swoje ulubione postacie, takie jak Getafix, Cacofonix i Vitalstatistix, a także nowe postacie o zabawnych imionach!

Wykonuj różne misje poboczne i zbieraj ukryte przedmioty na wszystkich poziomach.Gatunek
Zręcznościowe
Platforma
Nintendo Switch / Switch Lite / Switch OLED
Stan
Produkt Nowy ( Oryginalnie Zapakowany )
Wersja gry
Pudełkowa
Wersja językowa gry
Angielska ( napisy i dialogi ) Angielska ( napisy i dialogi )
Wersja językowa okładki
Niemiecka Niemiecka
Rodzaj wydania
Edycja podstawowa
Klasyfikacja (PEGI)
7
Tryb gry
Multiplayer
Singleplayer
Wspólny ekran
Liczba graczy
1-2
Kompatybilność z amiibo
Nie
Data premiery
25.06.2021
Producent
OSome Studio
Wydawca
Microids/Anuman Interactive
Licencja
Nintendo
Nowy produkt
chat Komentarze (0)