Assassin's Creed The Rebel Collection NS

3307216148388
200,00 zł
Wersja językowa gry
Angielska ( napisy i dialogi )
Polska ( napisy )
Wersja językowa okładki
Niemiecka Niemiecka

Assassin's Creed The Rebel Collection

Ciesz się obsypaną nagrodami serią Assassin’s Creed gdzie i kiedy tylko chcesz. Assassin’s Creed®: The Rebel Collection oferuje dwie tętniące akcją gry wraz ze wszystkimi dodatkami DLC. Zostań najstraszliwszym piratem na całych Karaibach w Assassin’s Creed® IV Black Flag®, by później przeistoczyć się w bezwzględnego łowcę Asasynów w Assassin’s Creed® Rogue.

Ilość

Assassin’s Creed IV: Black Flag

EDWARD KENWAY

Przez ten świat żegluje młody, dumny i budzący postrach kapitan, nazwiskiem Edward Kenway. Jego szermiercze zdolności oraz odraza do wszelkiej władzy zjednały mu szacunek legendarnych piratów, takich jak Czarnobrody, ale jednocześnie przepełniły pychą. Poznaj kapitana Edwarda Kenwaya oraz zgraję jego budzących lęk pirackich kompanów, takich jak Charles Vane, Anne Bonny, Calico Jack oraz Czarnobrody. Zmierz się z Woodesem Rogersem, łowcą piratów, którego okrucieństwo przyćmiewa tylko jego sława największego postrachu morskich rozbójników.

ZŁOTA ERA PIRATÓW

Akcja gry Assassin's Creed IV Black Flag rozpoczyna się w 1715 roku, gdy piraci założyli na Karaibach własną republikę bezprawia i niepodzielnie władali na lądzie i morzu. Owi rozbójnicy skutecznie sparaliżowali marynarkę wojenną, ukrócili międzynarodowy handel i zagrabili ogromne bogactwa. W ten sposób zagrozili europejskim strukturom władzy, rozbudzili wyobraźnię milionów ludzi i pozostawili dziedzictwo, które jest żywe po dziś dzień.

KARAIBY U ZARANIA XVIII STULECIA

Największy świat, jaki kiedykolwiek powstał na potrzeby serii Assassin’s Creed. Stań ramię w ramię z legendarnymi piratami, takimi jak Czarnobrody, Calico Jack czy Benjamin Hornigold, załóż na Wyspach Bahama republikę bezprawia i przeżyj emocjonujące wydarzenia, które nadały charakter Złotej Erze piratów. Od Kingston, aż po Nassau, zbadaj 50 wyjątkowych lokacji, w których będziesz mógł w pełni odetchnąć piracką piersią. Prowadź i ulepszaj własny statek, szukaj zaginionych skarbów, poluj na rzadkie zwierzęta i plądruj zatopione wraki.Assassins’s Creed Rogue

ZOSTAŃ NAJSTRASZLIWSZYM ŁOWCĄ ASASYNÓW W HISTORII

Zobacz świat Assassin’s Creed z perspektywy Templariusza. Zagraj jako Shay, który oprócz zabójczych umiejętności Mistrza Asasynów, włada też niespotykanymi dotąd zdolnościami i uzbrojeniem.

POWOLI ZANURZ SIĘ W MROKU

Zobacz jak Shay zmienia się z awanturniczego Asasyna w zgorzkniałego Templariusza, gotowego polować na swoich dawnych braci. Osobiście przeżyj wydarzenia, które sprowadziły Shaya na złą drogę i na zawsze odmieniły losy Bractwa Asasynów.

ROZLEGŁY I ZRÓŻNICOWANY ŚWIAT DO ZBADANIA

Północny Atlantyk – Poczuj lodowaty wicher i zobacz potężne, arktyczne góry lodowe dryfujące w tej rozległej morskiej piaskownicy. Dolina rzeki św. Wawrzyńca – Wielki obszar, na którym możesz łączyć eksplorację amerykańskiego pogranicza z żeglugą śródlądową. Nowy Jork – Jedno z najsłynniejszych miast świata, odwzorowane zgodnie z XVIII-wiecznymi realiami.

Ta wyjątkowa kompilacja obejmuje też ulepszone funkcje dla systemu Nintendo Switch™

tryb gry mobilne

Rumble HD

interfejs dotykowy

zoptymalizowany ekran HUD

czy kontrola celowania w ruchu
Gatunek
Akcji
Platforma
Nintendo Switch / Switch Lite / Switch OLED
Stan
Produkt Nowy ( Oryginalnie Zapakowany )
Wersja gry
Pudełkowa
Wersja językowa gry
Angielska ( napisy i dialogi )
Polska ( napisy )
Wersja językowa okładki
Niemiecka Niemiecka
Rodzaj wydania
Edycja podstawowa
Klasyfikacja (PEGI)
18
Tryb gry
Singleplayer
Liczba graczy
1
Kompatybilność z amiibo
Nie
Data premiery
06.12.2019
Producent
Ubisoft
Wydawca
Ubisoft
Licencja
Nintendo
Nowy produkt
chat Komentarze (0)