AO Tennis 2 NS

3499550384345
179,90 zł
Wersja językowa gry
Angielska ( napisy i dialogi )
Polska ( napisy )
Wersja językowa okładki
Niemiecka Niemiecka

AO Tennis 2 jest już dostępny!

BIGBEN i Big Ant Studios, wiodący australijski deweloper gier sportowych, z przyjemnością ogłaszają współpracę w zakresie publikacji i dystrybucji AO Tennis 2, drugiej gry z oficjalnej serii Australia Open.

Opracowany w ścisłej współpracy z organizatorami turnieju, AO Tennis 2 zapewni fanom bardziej intensywne wrażenia z Australia Open, pierwszego z czterech turniejów wielkoszlemowych tego roku, który rozpocznie się 20 stycznia.

Ilość

W AO Tennis 2 fani tenisa mogą przenieść się z zewnętrznych kortów do chwały na środku sceny w zupełnie nowym, opartym na narracji trybie kariery. Po raz pierwszy w AO Tennis sukces młodego, utalentowanego zawodnika zależy w równym stopniu od wydarzeń zewnętrznych, jak i świetnej gry na korcie, co zapewnia głębsze zanurzenie się w świat profesjonalnego tenisa.

Gracze mogą ponownie użyć słynnego edytora treści Big Ant, który pokochała społeczność AO Tennis, aby dostosować każdy element swojej gry. Co więcej, wszystkie treści stworzone i udostępnione przez użytkowników od czasu pierwszej gry z 2018 roku będą dostępne w AO Tennis 2. To ponad 20 000 graczy i setki kortów, z których mogą korzystać fani tego sportu.

Dla fanów, którzy chcą ponownie przeżyć chwałę swoich ulubionych graczy, AO Tennis 2 zawiera listę najzdolniejszych talentów zarówno z ATP, jak i WTA, w tym Rafaela Nadala, Asha Barty'ego, Angélique Kerber i wielu innych. Wszystkie obiekty, które będą używane podczas Australian Open 2020, będą również dostępne w grze, dzięki czemu fani będą mogli cieszyć się maksymalną autentycznością podczas gry w australijskim lecie tenisa.Uruchom zwiastun

Gatunek
Sportowe
Platforma
Nintendo Switch / Switch Lite / Switch OLED
Stan
Produkt Nowy ( Oryginalnie Zapakowany )
Wersja gry
Pudełkowa
Wersja językowa gry
Angielska ( napisy i dialogi )
Polska ( napisy )
Wersja językowa okładki
Niemiecka Niemiecka
Rodzaj wydania
Edycja podstawowa
Klasyfikacja (PEGI)
3
Tryb gry
Internet
Multiplayer
Multiplayer online
Podzielony ekran
Singleplayer
Wspólny ekran
Liczba graczy
1-4
Kompatybilność z amiibo
Nie
Data premiery
09.01.2020
Producent
Big Ant Studios
Wydawca
Nacon / Bigben Interactive
Licencja
Nintendo
Nowy produkt
chat Komentarze (0)